قیمت طراحی وب سایت

ویژگی های طراحی وب سایت ماهر
ویژگی‌های بسیاری برای طراحی وب سایت حرفه ای در لحاظ گرفته می‌گردد اما بخش اعظمی از کارشناسان بر ویژگی‌های ذیل حادثه حیث دارند .

طراحی گرافیک

پباده سازی گرافیک در سایت حرفه‌ای باید به وسیله یک گرافیست حرفه‌ای صورت بپذیرد . گرافیست حرفه‌ای دو عنصر زیبایی‌شناسی و کاربرد را با نیز در حیث می‌گیرد . او شناخت نیکی از رنگ‌ها داراست و با اعتنا به نوع کسب‌وکار و انگیزه آن , رنگ‌های متناسب را تعیین می‌نماید . در ضمن اعتنا دارد که یوزرها به راحتی بتوانند به لینک‌ها و صفحه ها مورد نظر خویش دسترسی داشته باشند . این مورد به خصوص زمانی اهمیت داراست که قالب سایت به طور منحصر پباده سازی شود .

سرعت مطلوب

معمولا یوزرها طاقت توقع کشیدن برای لود شدن سایت‌ها را ندارند . سایتی که سرعت تحت داشته باشد به زودی اکثری از یوزرها خویش را از دست خواهد بخشید . از این پیشین , سرعت وب سایت یکی‌از دست اندرکاران مفید بر بهبود سئو هم می باشد . عوامل زیادی بر سرعت وبسایت تاثیر می‌گذارند . مواردی مانند فرصت پاسخ‌دهی سرور , حجم فایل‌ها و عکس‌ها , توزیع محتوا و … . در طراحی وب حرفه‌ای کلیه این دست اندرکاران در نظر گرفته می گردند تا تارنما در کوتاه‌ترین فرصت ممکن بار گذاری شود .

پباده سازی ریسپانسیو

یک کدام از مهم ترین ویژگی‌های یک وب سایت حرفه‌ای ریسپانسیو یا این که واکنش‌گرا بودن آن است . امروزه بسیاری از یوزرها با به کار گیری از تبلت‌ها و موبایل‌های خویش از سایت‌ها تماشا میکنند . سایتی که ریسپانسیو باشد خود را با کلیه دستگاه‌ها سازگار میکند و در فیض در تمامی دستگاه‌ها به خیر و خوبی اکران داده می گردد . در این‌حالت یوزرها میتوانند به راحتی اسکرول یا این که زوم نمایند , به صفحه ها متعدد بروند و متن ها را بخوانند . در طراحی وب سایت حرفه ای این نکته بی تردید می بایست در نظر گرفته شود .

رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI و UX )

ویژگی های طراحی وب سایت ماهر

درخصوص رابط کاربری و تجربه کاربری سخنان اکثری بیان شده شده‌است با این وجود بسیاری از افراد هنوز هم این دو مضمون‌ را به جای هم به کار می‌برند! خواسته از تجربه کاربری حس و حالی است که کاربر در تعامل با سایت شما به دست می‌آورد . طراح UX در امر یوزرها تحقیق می‌نماید و نیازها و خواسته‌هایشان را میشناسد و آنگاه با آنالیز این داده‌ها سیستم‌ها , مسیرها و ساختارها را پباده سازی می نماید . او مشخص و معلوم می نماید که یوزرها چه‌گونه و از چه مسیری به داده ها مورد نظر خویش برسند .

خواسته از رابط کاربری همه صفحه ها و المان‌هایی مثل دکمه‌ها و آیکون‌ها است که استفاده کننده برای تعامل با سایت از آنان به کار گیری می نماید . طراح UI مسئولیت تولید نمای بصری خلاقانه و الهام‌بخش را بر عهده دارد .

نیازی به اعلام کردن نمیباشد که در طراحی وب ماهر می بایست موادتشکیل دهنده رابط کاربری و تجربه کاربری تماما در لحاظ گرفته شود و وب سایت باید بر اساس تحلیل‌های ظریف آنها طراحی شود .

سئوی وب سایت یا این که سئو سایت برای موتورهای جست و جو

سئوی وب سایت در سطح های مختلفی انجام میگردد . شرکت‌ها باید سایتی را به شما تحویل بدهند که از لحاظ فنی کاملا برای موتورهای جست‌وجو بهینه‌سازی شده باشد . بخش مهمی از سئوی سایت در مرحله محتوا انجام می شود . به کار گیری از کلیدواژه‌های مناسب و ارائه محتوای کیفیت بالا تاثیر بسیاری در افزایش تعداد بازدیدکنندگان و بهبود رتبه سایت در کاغذ نتایج گوگل و موتورهای جست‌وجوی دیگر داراست .

بعضا از شرکت‌های ساخت وب سایت ماهر خدمات سئو وب سایت را نیز به مشتریان خود ارائه میدهند . اعتنا داشته باشید که انتخاب عبارات حساس مناسب و ارائه محتوای باکیفیت از مهم‌ترین مشخصه‌های سایت حرفه ای میباشند و نقش مهمی در بهبود وبسایت شما دارند . خوب تر است این کار را به افراد کارشناس بسپارید .

مدیریت سهل و آسان

فرقی ندارد از کدام لهجه برنامه‌نویسی یا این که سیستم رئیس محتوا استعمال گروه تخصصی وبنا می‌کنید , در هر صورت یکی از ویژگی ها طراحی وب سایت حرفه ای سیستم یا پنل مدیر بی آلایش و سهل است . بخش مدیر باید به گونه‌ای پباده سازی شود که هر فردی بتواند به راحتی با آن کار کند . مدیریت وبسایت بایستی بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خود را به راحتی لود نماید و اصول سئوی وب سایت را در بخش‌های گوناگون به کار بگیرد .

هزینه طراحی سایت ماهر
نمی‌توان بها دقیقی برای طراحی وب ماهر اعلام‌کرد . شرکت‌ها طبق پیشنهاد شما , خواسته‌هایی که دارید و امکاناتی که برای سایت در نظر گرفته‌اید , هزینه و مقطع دوره پیاده‌سازی را معین میکنند . نکته صریح این است که برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای می بایست هزینه بیشتری بپردازید چرا‌که یک


در دنیای طراحی وب سایت اسامی و انواع متنوعی مطرح می گردد . از طراحی وب اختصاصی گرفته تا سایت‌های وردپرسی و سایت‌های فراهم و … . تفاوت در میان این انواع در ذهن اکثری از یوزرها سوال ساخت می‌کند . درین مقاله به بررسی معنای ساخت سایت اختصاصی می پردازیم و تفاوت آن را با سایت‌های مهیا بیان خوا‌هیم کرد .

وب سایت مخصوص چیست؟
اولی نکته در مورد سایت‌های منحصر این است که در طراحی آنان از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده , نظیر وردپرس یا جوملا استفاده نمی‌شود . این سایت‌ها از در آغاز با کدنویسی در محیط برنامه‌هایی مثل PHP یا ASP . NET پباده سازی میشوند .

بنابراین شفاف میگردد که پباده سازی قالب منحصر به فرد ارتباطی با طراحی سایت منحصر به فرد ندارد . گهگاه ممکن است شرکت وبسایت را بر اساس سیستم رئیس محتوای آماده‌ای مانند وردپرس بسازد اما قالب یا پوسته ظاهری آن را اختصاصا برای شما طراحی کند . یعنی از قالب‌های رایگان وردپرس یا قالب‌هایی که قبلا در کمپانی پباده سازی شده بوده است , استعمال نکند .

زمینه دیگری هم وجود دارد که در آن , کمپانی با استعمال از زبان‌های برنامه‌نویسی , کدهای گونه مشخصی از سایت را می‌نویسد . به عنوان مثال نمونه‌ای از یک وبسایت فروشگاهی طراحی می نماید و آن را به مشتریان متعدد می فروشد . در این حالت , کدهای وب سایت برای شرکت منحصر به فرد است و به یک مشتری یگانه اختصاص ندارد . یعنی شرکت‌های دیگر به کدهای این وب سایت دسترسی ندارند .

در حالت دیگر , کمپانی یک سیستم مدیر محتوای اختصاصی برای خود می‌سازد و همگی سفارش‌ها را در این محیط طراحی مینماید . سیستم‌های رئیس محتوای عمومی مثل وردپرس ویژگی‌ها و امکانات فراوانی دارند که بخش اعظمی از آنان در بخش اعظمی از موردها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند . سیستم‌های رئیس محتوای منحصر به فرد این بخش‌های اضافی را ندارند و به همین جهت در آنها می‌توان تخت گاز به اطلاعات دیتابیس دسترسی پیدا کرد . از طرف دیگر به جهت تسلط کمپانی بر ارتباطات داخلی کدها , این سیستم‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارا‌هستند .

در‌صورتی‌که سایت‌های مهیا شرکت‌ها امکانات مورد نظرتان را نداشته باشد , ایده جدیدی داشته باشید یا به هر عاملی یک سایت با کدنویسی اختصاصی بخواهید , کمپانی صفر تا صد وبسایت را اختصاصا برای شما پباده سازی مینماید . در این حالت کلیه بخش‌های تارنما , از کدهای آن گرفته تا قالب و پوسته ظاهری صرفا برای شما طراحی شده‌است و مثال دیگری از آن وجود ندارد .

تفاوت ساخت وب سایت مخصوص با سایت‌های فراهم
تفاوت ساخت وب سایت اختصاصی با وب سایت های مهیا

با مباحثی که مطرح شد ممکن است تا کنون تفاوت در میان سایت‌های منحصر به فرد و سایت‌های آماده را درک کرده‌اید .

سایت‌های آماده بر پایه ی سیستم‌های مدیر محتوای جهانی مثل وردپرس , جوملا , دروپال و … نوشته میگردند . در‌این حالت شرکت‌ها بدون چاره نیستند همگی چیز را از صفر برنامه‌نویسی نمایند و سرعت ساخت وب سایت اضافه خواهد بود .
در ساخت وب سایت مخصوص , شرکت‌ها با توجه به سبک و امکانات مورد علاقه خود , یک لهجه برنامه‌نویسی را تعیین می کنند و بر اساس آن , همه جزئیات تارنما را طراحی مینمایند .
در طراحی سایت منحصر به فرد فرصت و نیروی انسانی بیشتری صرف می شود . غالبا این گونه از طراحی وقتی به کار میرود که سایت‌های آماده ویژگی‌های مورد نظر صاحبکار را نداشته باشند .
هزینه طراحی وب سایت منحصربه‌فرد
نظیر همه انواع دیگر , هزینه طراحی سایت اختصاصی هم به تجهیزات و ویژگی‌های وب سایت بستگی دارد . طبیعتا هزینه‌ای که برای این مدل سایت‌ها بایستی بپردازید بخش اعظم از هزینه سایت‌های فراهم خواهد بود . برای داشتن یک وبسایت با طراحی مخصوص می بایست هزینه‌ای دو برابر سایت‌های دیگر در نظر بگیرید .
منبع : webnagroup.ir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “قیمت طراحی وب سایت”

Leave a Reply

Gravatar